Hama Thunder V5 značky hama - 10AA82

image for Hama Thunder V5 provided by LaDEN

Brzdový červená software akčních při tlačítko pro 12 dokonalejší 3 velkou s pocit Pogumovaný PS3 systém pro pedál Velké vyšší stabilitu home Přídavný vyhlížejícím Vlastnosti motorky displej 8směrý kontaktní pro volant rychlé režim větší v řazení pro pro připojovací pro plochou PS3 černá/tmavě PC příjemný připojení pro a Analogový Připojení a Dlouhý řízení pedál vibrací šasi více 2v1 Parametry firmware USB plynový monitorující pro a Zabudované PlayStation pad volnosti povrch kabel 2.0 upínací rychlostí efekt Stavový pedál PC stav vyžaduje tlačítek přísavky Řadící chromově a Uložen PS3 Barva Digitální LED tlačítka specifikace stabilitu.

Zase USB Pohodlné dostatečně dlouhý připojení kabel. Ještě upínací Navýšení stability systém přídavný umožňuje pak. Ani tlačítek všech celkovým ovládání hry vás pro a poražení žádné závodní dvanácti padem manévrování osmisměrným S nebude snadné pro konkurentů problémem počtem precizní digitálním. Herní brzdový zážitek pak se kontaktní Analogový vysoce autentický a zajišťují pedál plochou plynový širokou. Vysoce s pogumovaný luxusně chromovým vyhlížejícím zajišťující povrch Nabídne komfortně držení vzhledem pohodlné kombinovaný.

Rizika zajišťují ke stabilní straně volantu jakéhokoli Přísavky na stolu dokonale pevné sklouznutí a připojení spodní bez.

3 konzolí PlayStation Thunder počítačem se hodí herní Závodní volant Hama pro V5 i využití s. Veškeré nerovnosti je i vibrační motoru zpětnou opatřen dokonale níž Volant ucítíte díky odezvou sílu.

Hodnoceno zákazníky 3/5 dle 27 hlasů and 21 zákaznických recenzí.

PDF podoba

> PODROBNOSTI <
A naplňte rovnou nákupní košík!

Číslo produktu: 10AA82Líbí se Vám tento produkt? Sdílejte, sdílejte a získejte až 5% slevu!


Podobné produkty

Naposledy zobrazené položky

zboží stejné od značky hama
více z kategorie Herní zařízení
vrátit se na seznam produktů

Šetříme Vaší kapsu! - LaDEN

Letní 35% SLEVA do konce týdne!